Earth Force Rising

af

Earth Force Rising
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
  • E-bog, ePub (kr. 64,95) (kr. 64,95)
    1. Beskrivelse

      In the tradition of Michael Vey and The Unwanteds, twelve-year-old Jasper and his friends are forced to go up against an alien society in this first book in a brand-new adventure series!Bounders have always known they were different, but they never suspected they were the key to savin... Læs mere

      Udgivelsesdato:
      13-12-2016
      Leveringstid:
      Straks (sendes på e-mail)
      Bedømmelse:
      (0)
    2. Yderligere info
      Udgivelsesdato:
      13-12-2016
      Sprog:
      Engelsk
      ISBN13:
      9781534400924
      Sidetal:
      400
      Forlag:
      Aladdin
      Mærkat:
      E-bog, ePub
      Format:
      ePub
    3. Anmeldelser
      Log ind for at skrive en anmeldelse.
    4. DRM Beskyttelse
      • Tablet
      • E-bogs læser
      • Smartphone

      OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.