Du sparer 19% fra forlagets pris Du sparer 32% fra forlagets pris
Dead Letters

Dead Letters

af

  • Forlagets pris kr. 399,95
  • Leveringstid 4-6 hverdage
  • Forventet levering 02-05-2018
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
  1. Beskrivelse

    A missing woman leads her twin sister on a twisted scavenger hunt in this clever debut novel with eccentric, dysfunctional characters who will keep you guessing until the end—for readers of Luckiest Girl Alive and The Wife Between Us.

     

    Ava has her reasons for runn... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    21-02-2017
    Leveringstid:
    4-6 hverdage
    Rating:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    21-02-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9780735287013
    Vægt:
    272
    Højde:
    32
    Bredde:
    133
    Forlag:
    Random House
    Mærkat:
    Lydbog, CD
    Målgruppe:
    For adult education
    Format:
    CD
    Udgave:
    Unabridged
    • Bibliotekernes beskrivelse

      Zelda Antipova--presumed dead--leaves a series of clues for her twin sister, Ava, which leads her on a scavenger-hunt-like quest to solve the mystery of Zelda's disappearance.

  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.

Andre bøger af

Dead Letters
  • Ca.
  • kr. 199,95
  • Ca.
  • Medlemspris kr. 99,95

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.