Day He Kissed Her
Du sparer Spar kr. 13,15 med Shopping-fordele
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele.
Du kan prøve medlemskabet gratis i 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges.
Format:
E-bog, ePub
Udgivelsesdato:
01-04-2014
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
320
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

'A well-rounded contemporary romance... has something for everyone: likeable characters, chemistry, dramatic and emotional storylines, humor and, most notably, a smokin' hot bad-boy hero'-RT Book ReviewsThe bad boys of Crystal Lake couldn't wait to get out of their cozy little town to start living big-city dreams. But for Mackenzie Draper, coming home is the only way to heal his heart. Mac Draper finally has everything he's always wanted: An amazing career. A New York City apartment. He's this close to being free of his past forever. But a mind-blowing encounter with the sexy yet tough-as-nails Lily St. Clare has him delaying his plans to put Crystal Lake in his rearview mirror for good. For Lily St. Clare the charming small town of Crystal Lake is her haven-a place she can hide from her famous, back-stabbing family. It's as close to happy as she's ever been. Until an unforgettable night with tall, dark and tortured Mac Draper gives her a glimpse of what true happiness feels like.Lily can't help but melt a little under the sizzling heat of Mac's touch. But Mac's scars run deep, and Lily's afraid she may be falling for the one man who can never return her feelings... Bad Boys of Crystal Lake series:The Summer He Came Home (Book 1) The Christmas He Loved Her (Book 2)The Day He Kissed Her (Book 3)'Will appeal to readers of Cathie Linz and Susan Elizabeth Phillips.'-Booklist

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
01-04-2014
ISBN13:
9781402274879
Forlag:
Source Books
Format:
ePub
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080