Dare To Lie: The Sons of Steel Row 3

- The stakes are dangerously high...and the passion is seriously intense

af

indgår i serie Sons of Steel Row


Dare To Lie: The Sons of Steel Row 3
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 5-9 hverdage
  • Forventet levering 11-03-2021
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
07-02-2017
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
336
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Dare To Lie is the third exciting novel in the Sons of Steel Row series. Fans of Katie Ashley, Joanna Wylde, Kristen Ashley, Sophie Jackson and Katee Robert will be thrilled by this dark, steamy series, from the New York Times bestselling author of the Out of Line novels, where one gang of criminals knows just how being bad can be so good...As an undercover DEA agent in the most powerful gang in Boston, Scott Donahue accepts the risks of living a double life. But when Tate Donovan, leader of the Sons of Steel Row, assigns Scotty to take his place in a bachelor's auction sponsored by his sister's sorority, he's exposed to a whole new level of danger. Even though Tate makes it very clear - Skylar is off limits - the second Scotty sees her, he's a goner. But how does he tell Sky she's falling for a man who doesn't exist?Sky can't resist Scotty's cool confidence or the raw, edgy power oozing from his perfect body. She's always been the good girl, but he brings out the bad in her. And even though she knows so little about who he really is, Sky's willing to take the biggest risk of all. But putting her heart on the line is no guarantee that Scotty won't slip through her fingers...The stakes are dangerously high...and the passion is seriously intense. Follow the exploits of the Sons of Steel Row in Dare To Run and Dare To Stay.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
07-02-2017
ISBN13:
9781472234872
Vægt:
224 g
Dybde:
22 mm
Bredde:
130 mm
Højde:
197 mm
Nummer i serien:
3
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The third in a thrilling series of bad boys, hot passion and twisting plots from the New York Times bestselling author of the Out of Line novels.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO080