Cracked Kingdom
Du sparer Spar kr. 20,00 med Shopping-fordele
  • Leveringstid 3-5 hverdage (Sendes fra fjernlager)
  • Forventet levering 06-12-2022
For at købe bogen til fordelspris skal du have et medlemskab med Shopping-fordele.
Du kan prøve medlemskabet gratis i 30 dage. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges.
Format:
Bog, paperback
Sprog:
Engelsk
Målgruppe:
From 12 to 18 years

Send som gave

Skal vi pakke ind og sende som gave til en, du holder af? Vælg gaveindpakning i kurven. Læs mere
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

These Royals will ruin you.Ever since Hartley Wright met Easton Royal, her life hasn't been the same. There are enemies behind every corner and dangers beyond each door. When tragedy strikes and steals her memories, she can't trust anyone, not even the blue-eyed boy who promises her that everything will be all right.Because while Hartley's memory is full of gaps, her instincts tell her Easton is dangerous. She doesn't know if he's the snake in the garden or her chance at salvation. The chaos he brings wherever he goes is too much to handle, the intense feelings he evokes are too confusing to unravel.Easton wants her to remember. Hartley thinks it's better to forget.She might be right.Tragedy. Treachery. Trust. Hartley has to face the facts-in this world, you can't escape the Royals. Either you live by their rules or you die by them.

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
24-05-2018
ISBN13:
9781635765519
Bredde:
139 mm
Højde:
215 mm
Målgruppe:
From 12 to 18 years
Format:
Paperback
Forfatter
Bibliotekernes beskrivelse Fans of Gossip Girl and Cruel Intentions will be drawn in by this young adult tale of wealth, excess, and deception, by bestselling authors Elle Kennedy and Jen Frederick, writing as #1 New York Times bestselling author Erin Watt.

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo – din danske boghandel!

Hos os kan du handle som gæst, Saxo-bruger eller Premium-medlem – du bestemmer helt selv. Skulle du få brug for hjælp, sidder vores kundeservice-team klar ved både telefonerne og tasterne.

Om fordelspriser hos Saxo

For at købe bøger til fordelspris, skal du være medlem af Premium, Premium Shopping eller Premium Studie. De første 30 dage er gratis for nye medlemmer. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om fordelene ved vores forskellige medlemskaber her.

Machine Name: SAXO080