20% på alle engelske bøger 20% på alle engelske bøger Køb her

Castle in the Mist

af

Du sparer 20% fra forlagets pris Du sparer 50% fra forlagets pris
Castle in the Mist
  • Forlagets pris kr. 149,95
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
E-bog, ePub (kr. 74,95) (kr. 119,96)
  1. Beskrivelse

    In the tradition of Edward Eager and E.L. Konigsburg, a novel about the excitementand the dangersof wishing.Tess and her brother, Max, are sent for the summer to their aunt's sleepy village in the English countryside, where excitement is as rare as a good wifi signal. So when Tess stu... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    07-02-2017
    Leveringstid:
    Straks (sendes på e-mail)
    Bedømmelse:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    07-02-2017
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9780399546990
    Sidetal:
    192
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.
  4. DRM Beskyttelse
    • Tablet
    • E-bogs læser
    • Smartphone

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.

Andre bøger af

The Castle in the Mist
A Cup of Tea
The Castle in the Mist
Loose Diamonds
Carnival Magic
The Castle in the Mist
The Castle in the Mist
Carnival Magic
Cup Of Tea
One Sunday Morning

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om