Du sparer 67% fra forlagets pris
Brush with Death

Brush with Death

af

  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
E-bog, ePub (kr. 14,95)
  1. Beskrivelse

    Murder and mystery in the Montreal art world. For fans of Agatha Christie and M.C.Beaton, A Brush With Death is the second book in The Bookshop Mysteries, a new cosy crime series by Richard King. When famous author Ovid Holmes is murdered in his apartment, bookshop owner and wannabe s... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    22-09-2016
    Leveringstid:
    Straks (sendes på e-mail)
    Rating:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    22-09-2016
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781785761805
    Sidetal:
    400
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.
  4. DRM Beskyttelse
    • Tablet
    • E-bogs læser
    • Smartphone

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger Læs mere om Saxo Premium her..

Andre bøger af

Recording Orchestra and Other Classical Music Ensembles
Loops: Issue 02
Loops
Early Advaita Vedanta and Buddhism
Indian Philosophy
Sino-Japanese Transculturation
Orientalism and Religion
Gutteridge and Megrah's Law of Bankers' Commercial Credits
How Soon is Now?
That Sleep of Death

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om