FRI FRAGT FRI FRAGT 00T 00M 00S Tilbage

Border Lords

af

Du sparer 50% fra forlagets pris
Border Lords
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt.
Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.).

Læs mere om Saxo Premium her.
  • Op til 70% rabat
  • Fri fragt
  • Stream 30.000 e- og lydbøger
E-bog, ePub (kr. 89,95) (kr. 179,95)
  1. Beskrivelse

    For fans of Michael Connelly and CJ Box, the fourth suspenseful and thrilling novel in the Charlie Hood series from New York Times bestseller and Edgar-award winner T. Jefferson Parker, author of The Room of White Fire.Charlie Hood searches for an undercover agent who has disappeared, only to resurface in a haunting series of bizarre and inexplicable video tapes. The trail leads Charlie into the fevered landscape of America's southern border and the unexplored depths of humanity's dark soul.From the Trade Paperback edition.

  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    11-01-2011
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781101475461
    Sidetal:
    400
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser

    Kundernes boganmeldelser af Border Lords

  4. DRM Beskyttelse

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om