Du er her:
Border Lords af T. Jefferson Parker

Border Lords (Charlie Hood Novel)

(E-bog, ePub)

Kunder (0 anmeldelser)

Beskrivelse: For fans of Michael Connelly and CJ Box, the fourth suspenseful and thrilling novel in the Charlie Hood series from New York Times bestseller and Edgar-award winner ... Læs mere

For fans of Michael Connelly and CJ Box, the fourth suspenseful and thrilling novel in the Charlie Hood series from New York Times bestseller and Edga... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781101475461
Sideantal:
400
Udgivet:
11-01-2011
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste
kr. 179,95

kr. 84,95

Du tilmelder dig Saxo Plusmedlemskab til 69 kr. hver måned. Læs mere om vores forskellige typer medlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om medlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
For fans of Michael Connelly and CJ Box, the fourth suspenseful and thrilling novel in the Charlie Hood series from New York Times bestseller and Edgar-award winner T. Jefferson Parker, author of The Room of White Fire.Charlie Hood searches for an undercover agent who has disappeared, only to resurface in a haunting series of bizarre and inexplicable video tapes. The trail leads Charlie into the fevered landscape of America's southern border and the unexplored depths of humanity's dark soul.From the Trade Paperback edition.

Kundernes boganmeldelser af Border Lords (Charlie Hood Novel)


Der er ingen anmeldelser af Border Lords (Charlie Hood Novel)

for at skrive en anmeldelse.

Se andre bøger, der handler om:

Se også:

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.