SPAR MIN. 20% PÅ ALLE BØGER! KØB HER

Du sparer 20% fra forlagets pris Du sparer 50% fra forlagets pris
Border Lords

Border Lords

af

  • Forlagets pris kr. 179,95
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
E-bog, ePub (kr. 143,96)
  1. Beskrivelse

    For fans of Michael Connelly and CJ Box, the fourth suspenseful and thrilling novel in the Charlie Hood series from New York Times bestseller and Edgar-award winner T. Jefferson Parker, author of The Room of White Fire.Charlie Hood searches for an undercover agent who has disappeared,... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    11-01-2011
    Leveringstid:
    Straks (sendes på e-mail)
    Rating:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    11-01-2011
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781101475461
    Sidetal:
    400
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.
  4. DRM Beskyttelse
    • Tablet
    • E-bogs læser
    • Smartphone

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger Læs mere om Saxo Premium her..

Andre bøger af

L.A. Outlaws
California Girl
Cold Pursuit
Storm Runners
The Border Lords
The Renegades
A Caregiver's Journey
The Fallen
The Jaguar
Hook, Line & Sinister

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om