Du sparer 44% fra forlagets pris
Blood and Blade

Blood and Blade

af

  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
  • E-bog, ePub (kr. 44,95)
    1. Beskrivelse

      635AD. Anglo-Saxon Britain. A gripping, action-packed historical thriller and third instalment in The Bernicia Chronicles. Perfect for fans of Bernard Cornwell. Oswald is now King of Northumbria. However, his plans for further alliances and conquests are quickly thrown into disarray w... Læs mere

      Udgivelsesdato:
      01-12-2016
      Leveringstid:
      Straks (sendes på e-mail)
      Rating:
      (0)
    2. Yderligere info
      Udgivelsesdato:
      01-12-2016
      Sprog:
      Engelsk
      ISBN13:
      9781784978846
      Sidetal:
      672
      Forlag:
      Head of Zeus
      Mærkat:
      E-bog, ePub
      Format:
      ePub
    3. Anmeldelser
      Log ind for at skrive en anmeldelse.
    4. DRM Beskyttelse
      • Tablet
      • E-bogs læser
      • Smartphone

      OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger Læs mere om Saxo Premium her..

    Andre bøger af

    The Serpent Sword
    Cross and the Curse
    Serpent Sword
    Kin of Cain
    The Serpent Sword
    The Serpent Sword
    Killer of Kings
    The Cross and the Curse
    The Cross and the Curse

    Fandt du ikke hvad du søgte?

    Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

    Se andre bøger, der handler om