Du sparer 50% fra forlagets pris
Becoming Clementine

Becoming Clementine

af

  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Køb til medlemspris og få altid fri fragt. Prøv 14 dage gratis (herefter 79,-/md.). Læs mere om Saxo Premium her.
  1. Beskrivelse

    For fans of Alan Furst and Sarah Blake, a spellbinding story of a secret mission and dangerous passion in World War II Paris, from the author ofHolding up the UniverseandtheNew York TimesbestsellerAll the Bright Places.After delivering a B-17 Flying Fortress to Britain, an American vo... Læs mere

    Udgivelsesdato:
    25-09-2012
    Leveringstid:
    Straks (sendes på e-mail)
    Rating:
    (0)
  2. Yderligere info
    Udgivelsesdato:
    25-09-2012
    Sprog:
    Engelsk
    ISBN13:
    9781101603444
    Sidetal:
    368
    Mærkat:
    E-bog, ePub
    Format:
    ePub
  3. Anmeldelser
    Log ind for at skrive en anmeldelse.
  4. DRM Beskyttelse
    • Tablet
    • E-bogs læser
    • Smartphone

    OBS! E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger Læs mere om Saxo Premium her..

Andre bøger af

All the Bright Places
Holding Up the Universe
Som stjerner på himlen
Som stjerner på himlen
På kant med livet
All the Bright Places
All the Bright Places
Holding Up the Universe
Ada Blackjack

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om