BAD BLOOD: A DI Charlotte Savage Novel

af


BAD BLOOD: A DI Charlotte Savage Novel
Du sparer Spar kr. 78,07 med Saxo Premium
  • Leveringstid Straks (sendes på e-mail)
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
  • Fri fragt
  • Stream 60.000 e- og lydbøger
Format:
Lydbog, download
Sprog:
Engelsk
Varighed:
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

Bad Blood is a twisty blend of thriller and police procedural from bestselling author Mark Sennen.aWere going to find them, sort them, pay them back aPart thriller, part police procedural, a must-read for fans of Mark Billingham and Chris Carter.When the body of a six-year-old girl is found buried beneath a patio, nobody is surprised when a local paedophile is murdered shortly afterwards. But when a member of DI Charlotte Savages team is abducted and several men are executed in cold blood it becomes apparent that theres a psychopath on the loose with no mercy for his victims aIt becomes clear that the killer isnt selecting his victims at random and soon Savage is in a race against time to stop him. But what if this man has a message for Charlotte herself? One she wont forget in a hurry. Its payback time. Deadly payback time.

Andre udgaver:

Bog, paperback
E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
27-02-2014
ISBN13:
9780007575190
Format:
Lydbog download
Forfattere

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Se andre bøger, der handler om

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO030