Anything for Her af GJ Minett

Anything for Her

- For fans of LIES

(E-bog, ePub)

Kunder (0 anmeldelser)

Beskrivelse: A devilish psychological thriller from the widely loved GJ Minett, for fans of The Girl Before and Lie with Me.You'd do anything for the one that got away . . . woul... Læs mere

A devilish psychological thriller from the widely loved GJ Minett, for fans of The Girl Before and Lie with Me.You'd do anything for the one that got ... Læs mere

Produktdetaljer:

Sprog:
Engelsk
ISBN-13:
9781785763878
Sideantal:
400
Udgivet:
30-11-2017
Vis mere

Sæt bog på liste

  • Bogliste
Forventes udgivet
30-11-2017
 
kr. 54,95
-12%
kr. 48,36

kr. 29,95

Du tilmelder dig Saxo Premium medlemskab til 99 kr. hver måned - Prøv 14 dage gratis (gælder nye medlemmer). Læs mere om vores forskellige typer medlemskab her

Til dig, der elsker bøger

Læs mere om medlemskab
Op til 70% rabat Fri fragt
Udvidet returret Ingen binding



OBS!
E-bogen kan ikke læses på Kindle eller i iBooks. Du kan læse e-bogen på computer, tablet, smartphone og diverse e-bogslæsere. Du skal bruge et specielt læseprogram til din enhed. Læs mere om programmer, sidetal og print af e-bøger her.



Forlagets beskrivelse
A devilish psychological thriller from the widely loved GJ Minett, for fans of The Girl Before and Lie with Me.You'd do anything for the one that got away . . . wouldn't you?When Billy Orr returns home to spend time with his dying sister, he bumps into his ex-girlfriend Aimi, the love of his life. He might not have seen her in eleven years, but Billy's never forgotten her. He'd do anything for her then, and he'd do anything for her now.When Aimi tells him that she wants to escape her abusive husband, Billy agrees to help her fake her own death. But is she still the Aimi that Billy remembers from all those years ago? Once Aimi disappears, Billy has to face the possibility that perhaps she had different reasons for disappearing - reasons that might be more dangerous than she's led him to believe . . .Sometimes trusting the one you love is the wrong thing to do.

Kundernes boganmeldelser af Anything for Her


Der er ingen anmeldelser af Anything for Her

for at skrive en anmeldelse.

Din personlige bogassistent

Han følger dig rundt og finder nye anbefalinger, baseret på de bøger du kigger på.

Skjul bogassistenten

Få løbende anbefalinger fra din personlige bogassistent, mens du kigger rundt her på siden.