Allhallow's Eve

- A past massacre returns to haunt the present

af


Allhallow's Eve
Du sparer Spar kr. 15,00 med Saxo Premium
  • Leveringstid 5-9 hverdage
  • Forventet levering 21-04-2020
Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem af Saxo Premium. De første 30 dage er gratis, derefter koster det 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk og kan altid opsiges. Læs mere om alle fordelene her.
Format:
Bog, paperback
Udgivelsesdato:
01-01-1990
Sprog:
Engelsk
Sidetal:
256
  • Beskrivelse
  • Yderligere info
  • Anmeldelser

'If you've missed Laymon, you've missed a treat' Stephen King The Sherwood house has been deserted since the horrific killing of a local family in the sleepy town of Ashburg. When invitations to a mysterious party to be held there are sent out, nobody is particularly surprised - after all, everyone wants to party in a house of death on Allhallow's Eve.

Andre udgaver:

E-bog, ePub

Vis mereVis mindre

Udgivelsesdato:
01-01-1990
ISBN13:
9780747247838
Vægt:
160 g
Dybde:
16 mm
Bredde:
115 mm
Højde:
178 mm
Format:
Paperback
Forfattere
Bibliotekernes beskrivelse The spine-chilling novel from Richard Laymon, perfect for fans of Stephen King and Dean Koontz

Vis mereVis mindre

Vis mereVis mindre

Fandt du ikke hvad du søgte?

Hvis denne bog ikke er noget for dig, kan du benytte kategorierne nedenfor til at finde andre titler. Klik på en kategori for at se lignende bøger.

Velkommen til Saxo - din danske boghandel!

Hos os kan du handle som Gæst, Saxo-bruger eller Saxo Premium-medlem. Du bestemmer selv, og vores kundeservice sidder altid klar med hjælp.

Om medlemspriser hos Saxo

Hvis du køber til medlemspris, bliver du automatisk medlem og får del i de mange fede fordele. De første 30 dage er gratis for nye brugere, og derefter koster det kun 99,-/md. Medlemskabet fornyes automatisk, og du kan altid opsige det. Læs mere om fordelene ved Saxo Premium her.

Machine Name: SAXO031